تبلیغات
سایت عکس ،مطالب جالب و خواندنی دانلود جدید ترین نرم افزارها،تم موبایل ، نرم افزار موبایل، بازی موبایل، کلیپ و کتاب موبایل

دمای هوای تهران در طول دوره آماری به 43 درجه رسید

"پرویز رضازاده " روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:موضوع گرمای هوا از چهارشنبه هفته گذشته شروع شده که در برخی ساعات روز با نوسانان جزیی همراه بود ولی در دمای بالا ثابت شد.  
وی ادامه داد:طی هفته گذشته دمای هوای تهران در بالاترین درجه 41 و در پایین ترین درجه 39 بوده که کاهش نداشته است.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور اظهارداشت:واکنش مردم از نظر مقابله با هوای گرم و گرمازدگی، تولید برق و میزان آب مصرفی و مسائلی از این قبیل و عوارض جانبی ناشی از آن موجب شد تا دولت روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری را تعطیل اعلام کند.
رضا زاده در خصوص وضعیت هوای روزهای یکشنبه ودوشنبه نیز افزود: فردا و پس فردا دمای 41 درجه را پیش بینی می کنیم که از روز سه شنبه با افت دما همراه خواهد بود .
وی اضافه کرد: براساس پیش بینی این سازمان تا روز پنج شنبه هفته جاری سه تا چهار درجه کاهش دما را در تهران و سایر شهرهایی که هوا گرم است، داشته باشیم .
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: پیشتر نیز اعلام شده بود که از دهم تیر ماه تا دهم مرداد ماه سال جاری بالاترین دما را داریم که در حال حاضر نیز گرمای هوا غیر عادی است.