تبلیغات
سایت عکس ،مطالب جالب و خواندنی دانلود جدید ترین نرم افزارها،تم موبایل ، نرم افزار موبایل، بازی موبایل، کلیپ و کتاب موبایل

هشت پای آلمانی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی محاکمه میشود!!

به گزارش خبرگزاری ژرمن نیوز، این هشت پا که با پیش بینی برد آلمان در سه بازی گذشته،اعتماد ملت آلمان را به خود جلب کرده بود،ناگهان با سوء استفاده از این اعتماد کودتای اختاپوسی نموده و تیم اسپانیا را پیروز اعلام کرد.

این حرکت از پیش طراحی شده، منجر به تضعیف روحیه بازیکنان و کادر مربیان تیم ملی فوتبال آلمان گردید که در نهایت، شکست فوتبال آلمان در مقابل اسپانیا را به دنبال داشت.

این هشت پای فتنه گر،اکنون مورد نفرت مردم آلمان است.

میلیون ها نفر از مردم شریف و همیشه در صحنه آلمان پس از پایان مراسم دعای یکشنبه، بطور گسترده در خیابان های اصلی سراسر آلمان حاضر شده و ضمن تجدید بیعت با مقام صدر اعظمی آلمان خواستار دستگیری هشت پای فتنه گر شدند.

هرچند که این هشت پا سابقه درخشان و خدمتگذاری شایانی در گذشته از خود بجا گذاشته بود، ولی از آنجا که ملاک وضعیت حال هشت پا است و با توجه به مدارک پشت پرده ،که از ارتباط این هشت پا با سران اسپانیا خبر میدهد،دادگاه آلمان حکم باز.داشت این هشت پا را صادر کرده است.

از سوی دیگر شورای استعدادهای جانوری آلمان، با صدور حکمی مبنی بر تغییر هیئت امنای آکواریم شهر اوبرهاوزن آلمان درنظر دارد با در دست گرفتن اموال و اختیارات این آکواریم و تغییر در ریاست و ساختار سازمانی این مجموعه، جلو این قبیل فتنه گری ها در آینده را بگیرد. در این راستا جمعی از جوانان غیور و نئونازیست آلمانی با حضور پرشور در مقابل درب اصلی آکواریوم شهر اوبرهاوزن با سر دادن شعار "پول بلیط چی میشه، خرج منافق میشه" ضمن حمایت قاطع از دولت آلمان، خواستار دستگیری و محاکمه عاملان اصلی این توطئه فتنه جویانه شدند.

گفتنی است که در این میان، گروه انگشت شماری از حامیان فریب خورده این هشت پا، با حمایت دشمنان خارجی بخصوص انگلیس و آرژانتین که از زخم خوردگان تیم فوتبال آلمان بشمار می روند، به بهانه حمایت از جانوران رو به انقراض، در تجمع محدود و با در دست داشتن پلاکادرهای سبز رنگ به نشانه ج.نبش زمین سبز، سعی در برهم زدن مراسم و تحت شعاع قرار دادن شکوه و عظمت تجمع خودجوش مردمی را داشتند که با هوشیاری سرویس های اطلاعاتی آلمان و حضور به موقع سربازان گمنام رایش سوم این توطئه با باز.داشت عوامل اصلی گروهک فریب خورده خنثی وباز.داشت شدگان برای بازجویی های تکمیلی به کلوپ همجنس بازان شهر باسل منتقل شدند.